Mine Tugay’dan takipçisine net bikini yanıtı

‘Yalı Çapkını’ dizisinde ‘Defne’ karakterine hayat veren Mine Tugay, geçtiğimiz ocak ayında hakkında çıkan estetik haberleri açıklama yapmıştı.

Tugay, “Zamanında yapılan bir dolgunun sol gözümün altında donması üzerine birkaç ameliyat olmak zorunda kaldım. Ara ara o bölgede şişmeler ve çökmeler oluyor. Son kertede orada oluşan bir kist sebebiyle ameliyat oldum ve kortizon tedavisi görüyorum. Bazı sahnelerim onun şişliğine denk geldi maalesef” ifadelerini kullanmıştı.

Bu söylentilere kayıtsız kalamayan 44 yaşındaki güzel oyuncu, aktif olarak kullandığı Instagram hesabından bir yazı yayınlayarak; şu açıklamayı yaptı:

AÇIKLAMA YAPMIŞTI

“Herkes konuşmuş madem bir de ben konuşayım dedim. Sevgili dostlar, ben sol gözümle ilgili 12 yıldır bir sağlık problemi yaşıyorum. Zamanında yapılan bir dolgunun sol gözümün altında donması üzerinde birkaç ameliyat olmak zorunda kaldım ve ara ara o bölgede şişmeler ve çökmeler oluyor.”

İDDİALI PAYLAŞIM

Güzelliği ve başarılı oyunculuğuyla adından sık sık söz ettiren Mine Tugay, son olarak sosyal medya hesabından bikinisiyle verdiği iddialı pozlarını yayınladı.

‘SÜREKLİ SENİ BİKİNİLİ GÖRMEK İSTEMİYORUM’

Ünlü güzelin gönderilerine beğeni geldiği kadar eleştiri de geldi. Oyuncuya bir takipçisi “Sürekli seni bikinili görmek istemiyorum” yazınca güzel isim dayanamadı.

‘AMA YAZ GELDİ’

Instagram hesabında 4.1 milyon takipçisi olan Tugay, kendisine gelen yoruma, “Arada mayo da giyiyorum. Ama yaz geldi” şeklinde bir yanıt verdi.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x