Mehmet Ali Erbil’in Aşk İddialarını Reddettiği Nevide Çiçek, Yaptığı Açıklamalarla Beyinleri Yaktı

Yaşadığı ilişkileriyle magazin gündeminden düşmek bilmeyen  Mehmet Ali Erbil, şimdiyse reddettiği birliktelikle konuşuluyor! 66 yaşındaki ünlü şovmen, Nevide Çiçek ile çıkan aşk dedikodularını yalanlamış ancak Çiçek ifşaladığı mesajlarla durumun hiç de öyle olmadığını ileri sürmüştü… Çiçek’ten yeni gelen açıklamalar ise beyinleri iyice yaktı!

Mehmet Ali Erbil malumunuz… 66 yaşındaki ünlü şovmen, Gülseren Ceylan ile yaşadığı bir ayrıl, bir barış ilişkisiyle epeydir gündemdeydi.

Nihayetinde ikili yollarını kesin olarak ayırdı.

40 yaş küçük sevgilisiyle yollarını ayıran Erbil, önce Ceylan’ı yüzüğü geri vermemekle suçlamış, sonra “Ailesi yüzünden severek ayrıldık” açıklamaları ile iyice dumur etmişti!

Derken aşk acısını çok geçmeden atlatan Erbil, 22 yaşındaki Nevide Çiçek ile görüntülenmişti.

İkilinin çift oldukları ileri sürülmüştü.

Yapılan aşk haberlerinin ardından Erbil iddiaları bizzat kendisi yalanladı: Aşk iddiaları için ‘tek taraflı’ ifadesini kullandı.

Ancak Çiçek tarafında işler farklı: Çiçek, Erbil’le mesajlarını ifşa ederek Sürekli kıskançlıktan sesli arama yapıp duran kimdi?” yazdı.

Geçtiğimiz sabah Zahide Yetiş’in programına katılan Çiçek, olay açıklamalarına yenilerini ekledi!

Bir ödül gecesinde tanıştıklarını anlatan Çiçek, Erbil’in her şeyi kendisine elleriyle yedirdiğini ve eğer güzel gitseydi onunla evlenmek istediğini söyledi!

Mehmet Ali Erbil’i 66 yaşında görmediğini söyleyen Çiçek, “O sanki 66 yaşında değil de 30 yaşında. Ben onun yanında sürekli gülüyordum” ifadelerini kullandı.

Yetiş’in “Sen ne bekliyordun bir Nevide, böyle bir ilişkiden?” sorusunu “Daha güzel bir ilişki olabilirdi” şeklinde cevapladı…

Çiçek, Yetiş’in “Karşında görünce heyecanlandın mı?” sorusunu ise “Heyecanlandım. Ödül töreninde yanımdan ayrılmıyordu. Ödül töreninde geldi elimi tuttu, neye uğradığımı şaşırdım” sözleriyle cevapladı.

Yetiş, ‘Sen de ‘Ben sizi tanımıyorum’ diyebilirdin’ deyince, Çiçek ‘Diyemedim. Hoşuma gitti’ dedi…

Erbil’in kendisini deyim yerindeyse herkesten kıskandığını söyleyen Çiçek, “Sürekli görüntülü gösteriyordum etrafı. Hoşuma gidiyordu tabii ki de çünkü ben de onu kıskanıyordum. Beraber de yayın açtık hatta” ifadelerini kullandı.

Çiçek, ayrıca Erbil’in çapkın geçmişinden korkmadığını söyledi: “Dedim ki ‘Ben bu insanı değiştiririm, sevgi ve değer verdikten sonra bu insan değişir’ diye düşündüm.”

Anlayacağınız iki taraf da ayrı konuşuyor… Sizin yorumlarınız neler?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir